Specjalista ds. Sprzedaży (2016/14)

Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • prezentacja i promocja produktów firmy,
  • aktywne pozyskiwanie klientów serwisu,
  • wsparcie klienta w czasie wdrożenia systemu
  • rozwijanie i utrzymywanie kontaktów z pracownikami firm współpracujących,
  • realizacja planów sprzedażowych.

Oczekiwania:

  • doświadczenie na rynku IT/finansowym,
  • orientacja na efekty pracy,
  • konsekwencja i systematyczność w działaniu,
  • umiejętność pracy i organizacji na samodzielnym stanowisku,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność obsługi komputera.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej finansowo firmie,
  • dodatkową prowizję uzależnioną od efektów pracy,
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • szkolenia,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • zajęcia z j. angielskiego w godzinach pracy,
  • możliwość udziału w zajęciach sportowych po pracy - siatkówka, piłka nożna,
  • kartę Multisport.