Tester Aplikacji (2016/10)

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Analizę zakresu testowanego rozwiązania
  • Tworzenie przypadków i scenariuszy testowych
  • Automatyzację testów
  • Realizację testów funkcjonalnych oprogramowania
  • Raportowanie wyników przeprowadzonych testów
  • Testowanie aplikacji webowych i desktopowych

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wiedzy z zakresu automatyzacji testów i chęć rozwoju w tym kierunku
  • Znajomości metodologii testowania oprogramowania
  • Znajomości narzędzi do automatyzacji testów, np. Selenium
  • Doświadczenia min. 2 lata

Oraz:

  • Zaangażowania
  • Kreatywności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Mile widziany Certyfikat ISTQB

Oferujemy:

  • Stałą pracę oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • Premie uznaniowe
  • Pracę w doświadczonym zespole, przy interesujących projektach umożliwiających rozwój i gromadzenie doświadczenia
  • Możliwość bezpłatnego uczestnictwa w konferencjach branżowych
  • Zajęcia z j. angielskiego w godzinach pracy
  • Specjalistyczne szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy
  • Możliwość udziału w zajęciach sportowych po pracy - siatkówka, piłka nożna
  • Kartę Multisport