5 alternatywnych prezentów, z których ucieszy się każdy TATA

W przededniu Dnia Ojca, po wpisaniu powyższej frazy w okno wyszukiwarki internetowej, można uzyskać informację, że nic tak taty nie ucieszy jak nowe skarpetki, ewentualnie kolejny krawat. Poniższy wpis dedykowany jest córkom i synom, którzy chcą zapewnić swoim Ojcom niezapomniane wrażenia, sprawić, żeby ten dzień pamiętali na bardzo długo i przede wszystkim, podarować im swój bezcenny czas.

dzien ojca

Zabierz OJCA do kina

Jeśli tata jest fanem kina, a przy codziennych obowiązkach, nie ma na nie zbyt wiele czasu, nic go tak nie ucieszy, jak wspólne wyjście na film. Warto oczywiście kierować się gustem ojca przy wyborze repertuaru i zafundować mu bilet na film, który naprawdę sprawi mu przyjemność. Proponujemy pełne akcji filmy o superbohaterach (np. „Kapitan Ameryka: wojna bohaterów”, czy „X-Men: Apocalypse”) lub oparty na grze komputerowej „Warcraft: początek”. Do tego cola i popcorn i pełen rozrywki wieczór gwarantowany.

Zabierz OJCA na mecz

Wspaniałym pomysłem będzie zapewnienie tacie wyjątkowych sportowych emocji na żywo. Jeśli ma się taką możliwość, warto zaaranżować emocjonujący dzień i zaprosić ojca na mecz ukochanej drużyny. Każdy tata doceni na pewno zorganizowane wyjście do ulubionego pubu i wspólne przeżywanie jednego z meczów trwającego obecnie Euro2016. Może uda się zaprosić kolegów, z którymi tata dawno się nie widział?

Zabierz OJCA na kolację

Wykwintna kolacja przy świecach, nie musi być wyłącznie domeną randkujących par. Czas spędzony przy smacznym posiłku w przytulnej restauracji, a przede wszystkim w doborowym towarzystwie taty sprzyja szczerym, przyjemnym rozmowom. Warto przy takiej okazji pozwolić sobie na coś, czego nie doświadcza się na co dzień, jeśli jednak budżet na to nie pozwala, równie świetnym rozwiązaniem będzie uraczenie rodzica ciekawą potrawą własnego autorstwa.

Zabierz OJCA na przygodę

Masz odważnego, szalonego tatę? Świetnie! Zorganizuj mu skok ze spadochronem, na bungee, lot paralotnią, balonem czy przejażdżkę samochodem rajdowym. Uderzenie adrenaliny pozwoli mu zapamiętać ten dzień jako jeden z najbardziej wyjątkowych w życiu, szczególnie, jeśli sam nie może sobie na podobną przygodę pozwolić. Organizacja nie powinna sprawić problemu, bowiem na rynku działa obecnie przynajmniej kilka firm specjalizujących się w podobnych przedsięwzięciach.

Zabierz OJCA na koncert / do teatru / do opery/ do muzeum

Jeśli tata interesuje się kulturą i sztuką, nic nie sprawi mu większej przyjemności niż wizyta w teatrze, operze, filharmonii czy muzeum. Nawet jeśli pociecha na co dzień nie podziela tych zainteresowań, czas spędzony z tatą na rozmowie o sztuce, interpretacji dzieł w muzeum, czy wymienianiu opinii o koncercie może okazać się wspaniałym przeżyciem dla obu stron.

dzien ojca

Organizację wszystkich pisanych pomysłów na niezapomniany Dzień Ojca ułatwi fakt, że można je wyszukać, zarezerwować i opłacić online, korzystając z natychmiastowych płatności.


Iga Mrowińska
PR & Marketing Specialist - Przelewy24
WRÓĆ DO BLOGA

22   V
2017

SPRZEDAŻ BEZ GRANIC CZYLI ROLA PŁATNOŚCI ON-LINE WE WSPÓŁCZESNYM E-COMMERCE

Prawdopodobnie wszyscy sprzedawcy internetowi funkcjonujący na współczesnym rynku, mają świadomość szeregu wyzwań wynikających z dynamicznych zmian zachodzących w XXIw., przed którymi stoją.
17   V
2017

CZYTANE USZAMI – AUDIOBOOKI NADZIEJĄ NA POPRAWĘ STANU CZYTELNICTWA W POLSCE?

Ostatnie badanie nt. czytelnictwa wskazuje, że 63 proc. Polaków nie sięgnęło w ciągu roku po ani jedną książkę. Biorąc pod uwagę wyniki badań prowadzonych również w poprzednich latach można mówić o stabilizacji nieczytania.
10   IV
2017

7 przydatnych narzędzi do prowadzenia biznesu w internecie

W dzisiejszych czasach biznes, komunikacja z klientami czy operacje księgowe, są ściśle związane z Internetem. Istnieje wiele narzędzi online, które nie tylko mogą usprawnić naszą działalność, ale także uczynić ją bardziej wydajną.
© DialCom24 sp. z o.o. PayPro SA