Dzień Babci i Dziadka

aliexpress

„Dobrze, jak nie jesteś głodny, to już nie jedz” – nie powiedziała nigdy żadna Babcia.

Dziadkowie odgrywają w życiu wnucząt bardzo ważną rolę. Kojarzą się z rozpieszczaniem, beztroską, ciepłem, pachnącymi słodkościami upieczonymi przez Babcię, ciekawymi i mądrymi opowieściami Dziadka. Najbliższy weekend będzie okazją, żeby kochanym Dziadkom szczególnie za to oddanie i opiekę podziękować. Przejrzeliśmy propozycje naszych Partnerów na celebrowanie Dnia Babci i Dziadka pod kątem emocji i wzruszeń, jakie wywoła dany prezent. Oto one:

1. Wyjątkowe czekoladki

Choć rozpieszczanie wnucząt słodkościami to domena Babci, tego dnia można zrewanżować się oryginalnym, personalizowanym słodkim upominkiem. Pudełko z własnym zdjęciem czy jadalny zestaw majsterkowicza oraz narzędzi ogrodowych to tylko niektóre z propozycji Chocolissimo.

2. Przeżycia kulturalne

Dziadkowie będący na emeryturze mają teoretycznie mnóstwo wolnego czasu. W praktyce jednak, z różnych powodów, nieliczna część z nich chodzi do kina, teatru czy opery. Takie wydarzenie może być tym przyjemniejsze w towarzystwie ukochanych wnucząt. Czas spędzony na rozmowie o sztuce, interpretacji dzieł w muzeum, czy wymienianiu opinii o koncercie może okazać się wspaniałym przeżyciem dla obu stron. Bilety na najróżniejsze wydarzenia są świetnym pomysłem także dla zapominalskich wnusiów, jako że ich zakup możliwy jest przez Internet, a jego realizacja trwa dosłownie chwilę.

3. Piękne wspomnienia w zasięgu ręki

Dziadków raczej nie satysfakcjonują cyfrowe zdjęcia, a przeglądanie ich w fotelu na tablecie, to nie to samo, co w eleganckim albumie. Prezentowym pewniakiem, jest więc naszym zdaniem rodzinna fotoksiążka. Stylowa pamiątka na długi czas będzie źródłem wzruszających wspomnień. Zdjęcia z młodości, rodzinnych uroczystości, czy dorastanie wnuków – wszystko w jednym miejscu w gustownej książce.


4. Elegancja i szyk

Gustowna biżuteria jest doskonałym rozwiązaniem dla Dziadków lubiących spędzać czas poza domem. Bez względu na okazję, czy to teatr, spotkanie klubu seniora, uniwersytet trzeciego wieku, czy spotkanie rodzinne, stylowa biżuteria sprawdzi się doskonale, a w Dniu Babci i Dziadka, podkreśli charakter uroczystości.

darmowa dostawa

5. Bezcenny wypoczynek

A może tak zasponsorować Dziadkom weekend w SPA, wypoczynek w kurorcie albo turnus w sanatorium? Prawdopodobnie każdy ucieszyłby się z takiego prezentu, a co dopiero starsze osoby, potrzebujące nieraz specjalistycznych zabiegów, a niemogące z różnych powodów pozwolić sobie na taki wyjazd. Łza wzruszenia gwarantowana.

darmowa dostawa


Iga Mrowińska
PR & Marketing Specialist - Przelewy24

WRÓĆ DO BLOGA

22   V
2017

SPRZEDAŻ BEZ GRANIC CZYLI ROLA PŁATNOŚCI ON-LINE WE WSPÓŁCZESNYM E-COMMERCE

Prawdopodobnie wszyscy sprzedawcy internetowi funkcjonujący na współczesnym rynku, mają świadomość szeregu wyzwań wynikających z dynamicznych zmian zachodzących w XXIw., przed którymi stoją.
17   V
2017

CZYTANE USZAMI – AUDIOBOOKI NADZIEJĄ NA POPRAWĘ STANU CZYTELNICTWA W POLSCE?

Ostatnie badanie nt. czytelnictwa wskazuje, że 63 proc. Polaków nie sięgnęło w ciągu roku po ani jedną książkę. Biorąc pod uwagę wyniki badań prowadzonych również w poprzednich latach można mówić o stabilizacji nieczytania.
10   IV
2017

7 przydatnych narzędzi do prowadzenia biznesu w internecie

W dzisiejszych czasach biznes, komunikacja z klientami czy operacje księgowe, są ściśle związane z Internetem. Istnieje wiele narzędzi online, które nie tylko mogą usprawnić naszą działalność, ale także uczynić ją bardziej wydajną.
© DialCom24 sp. z o.o. PayPro SA