KUPON SPECJALNY DLA POLSKICH KUPUJĄCYCH NA 7. URODZINY ALIEXPRESS

aliexpress

Z okazji urodzin, AliExpress we współpracy z operatorem Przelewy24, przygotował dla polskich kupujących dedykowaną zniżkę. Każdy nowy użytkownik, który po raz pierwszy zdecyduje się na zakupy na chińskiej platformie i opłaci zamówienie przez Przelewy24, będzie mógł skorzystać ze specjalnego kuponu o wartości $5, obniżającego cenę zakupów za min. $20.

Jak zdobyć kupon?

 1. Załóż konto na platformie AliExpress
 2. Pobierz kupon ze strony: https://sale.aliexpress.com/p24_328.htm
 3. Użyj kuponu podczas płatności za zakupy

ZOBACZ, CZEGO NAJCZĘŚCIEJ NA ALIEXPRESS SZUKAJĄ POLACY
[RANKING OTRZYMANY BEZPOŚREDNIO OD ALIEXPRESS]

 1. Okulary przeciwsłoneczne – nawet za mniej niż $1
 2. Biżuteria pozłacana - nawet za mniej niż $0.50
 3. Portfele - nawet za mniej niż $1.50
 4. Słuchawki - nawet za mniej niż $0.50
 5. Bielizna sportowa - nawet za ok. $1.9
 6. Krawaty i muszki - nawet za mniej niż $1

Oprócz rzeczy wskazanych powyżej, z Chin przybywa do nas sporo elektroniki, m.in. smartfonów, odzieży, zegarków i akcesoriów dziecięcych. Niskie ceny, darmowa dostawa, bezpieczeństwo i potężny wybór kuszą coraz szersze grono rodzimych konsumentów. Rosnąca popularność AliExpress odzwierciedla stale zwiększająca się liczba tematów na forach internetowych, blogów, stron i profili Facebookowych poświęconych wyłącznie zakupom na chińskiej platformie.

Jakie inne promocje przygotował Chiński Gigant?

Specjalnie odmieniona na okoliczność święta, strona aliexpress.com informuje o milionach produktów w najatrakcyjniejszych możliwych cenach. Poza wyjątkowymi cenami (w poszczególnych sklepach zniżki sięgają nawet 90%), AliExpress oferuje klientom akcje promocyjne, które pozwolą zaoszczędzić jeszcze więcej:

 • Game Land – Gra, która polega na odwiedzaniu promowanych sklepów i granie u nich w Bubble Challenge, czyli celowanie strzałą w kolorowe kule. Do wygrania w tej grze są kupony do wykorzystania u danego sprzedawcy oraz kupony ogólne od AliExpress.
 • Zadania dzienne – Gra polega na codziennym wykonywaniu zadań ustalonych przez twórców gry. Realizacja zadania dziennego poskutkuje otrzymaniem kuponu o wartości $2. Na wykonanie Daily Task, każdy użytkownik ma 24h. (zasady: https://sale.aliexpress.com/__pc/328_Daily_Task_Rule.htm?spm=a2g01.8320761.0.0.Qzr8aJ)
 • Lista marzeń – Powtórzenie zabawy z poprzednich lat. Zadaniem do wykonania jest utworzenie tzw. funlisty i udostępnienie jej publicznie w mediach społecznościowych.

Jak kupować z Polski?

Gigant eCommerce z Państwa Środka z powodzeniem funkcjonuje w naszym kraju, nie tylko dzięki przetłumaczeniu strony na język polski. Rodzimi kupujący mogą bowiem dokonać płatności w najdogodniejszy możliwy sposób – automatycznym przelewem w złotówkach (PLN), bez żadnych kosztów dodatkowych oraz bez konieczności zakładania konta walutowego, karty kredytowej, czy rejestrowania się u operatora. Dzięki serwisowi Przelewy24, polscy konsumenci dokonują natychmiastowej płatności z konta swojego banku, unikając niekorzystnych przewalutowań czy kilkudniowych opóźnień w księgowaniu. Schemat płatności jest identyczny z procesem zakupowym znanym z polskich e-sklepów.

Zasady bezpieczeństwa

 1. Należy pamiętać, że wyprzedaż na taką skalę, stanowi dla sprzedawcy okazję do sztucznego obniżania cen produktów, po ich uprzednim krótkotrwałym podniesieniu. Warto więc porównać wartość danego przedmiotu u różnych sprzedawców.
 2. Najbezpieczniej jest kupować od sprzedawcy z wysokim ratingiem. Ocena ogólna wskazuje liczbę pozytywnych komentarzy i stopień zadowolenia klientów z otrzymanego towaru.
 3. Warto zwrócić uwagę na ilość towaru zakupionego dotychczas od danego sprzedawcy oraz od jakiego czasu jest on aktywny na AliExpress. Im dłuższy staż i większa sprzedaż, tym wyższe prawdopodobieństwo rzetelności sprzedawcy.


Iga Mrowińska
PR & Marketing Specialist - Przelewy24

WRÓĆ DO BLOGA

22   V
2017

SPRZEDAŻ BEZ GRANIC CZYLI ROLA PŁATNOŚCI ON-LINE WE WSPÓŁCZESNYM E-COMMERCE

Prawdopodobnie wszyscy sprzedawcy internetowi funkcjonujący na współczesnym rynku, mają świadomość szeregu wyzwań wynikających z dynamicznych zmian zachodzących w XXIw., przed którymi stoją.
17   V
2017

CZYTANE USZAMI – AUDIOBOOKI NADZIEJĄ NA POPRAWĘ STANU CZYTELNICTWA W POLSCE?

Ostatnie badanie nt. czytelnictwa wskazuje, że 63 proc. Polaków nie sięgnęło w ciągu roku po ani jedną książkę. Biorąc pod uwagę wyniki badań prowadzonych również w poprzednich latach można mówić o stabilizacji nieczytania.
10   IV
2017

7 przydatnych narzędzi do prowadzenia biznesu w internecie

W dzisiejszych czasach biznes, komunikacja z klientami czy operacje księgowe, są ściśle związane z Internetem. Istnieje wiele narzędzi online, które nie tylko mogą usprawnić naszą działalność, ale także uczynić ją bardziej wydajną.
© DialCom24 sp. z o.o. PayPro SA