Niezbędnik kibica Euro 2016

EURO 2016

Odzież

Obowiązkowo biało-czerwona! Kibicowanie nabiera smaku w koszulce reprezentacji, z orłem na piersi. W wygodnej odzieży sportowej każdy dwunasty zawodnik może równie mocno kibicować na stadionie, jak i przed telewizorem w domu, w strefie kibica czy każdym pubie. Projekt oficjalnych koszulek reprezentacji jest prosty, tradycyjny i elegancki. Po pamiętnych kontrowersjach związanych z logo PZPN zamiast orła, teraz na piersi dumnie prezentowane jest polskie godło. Nowością są, nadające dynamiki, asymetryczne szarografitowe motywy nawiązujące do skrzydeł polskiej husarii. Życzymy, żeby faktycznie poniosły naszych piłkarzy do zwycięstwa.

Internetowy sklep piłkarski R-GOL.com na swojej stronie przybliża nam specyfikację koszulki, wykonanej w technologii DRI-FIT, zapewniającą odpowiednią wentylację i chłodzenie ciała w najbardziej newralgicznych miejscach. Gracz w koszulce piłkarskiej musi czuć się lekko, przewiewnie i wygodnie. Swobodę ruchów gwarantują raglowane rękawy i boczne wstawki. Koszulki zostały wyprodukowane przez markę Nike, a oficjalnie przedstawione w marcu tego roku.

Co ciekawe, tegoroczna propozycja dla naszej kadry, spotkała się z uznaniem również poza granicą. Irlandzki serwis sportowy balls.ie przyznał polskim trykotom pierwsze miejsce w rankingu, spośród wszystkich drużyn biorących udział w turnieju Euro 2016, argumentując, iż „są to absolutnie wysublimowane koszulki”.


r-gol.com

Piłka i dodatki

Prace nad jej powstaniem trwały aż osiemnaście miesięcy i jako jedyna ma zagwarantowane uczestnictwo w finale…. Wyprodukowana przez markę Adidas, odznaczona najwyższym certyfikatem FIFA, oficjalna piłka turnieju Euro 2016 we Francji ma na imię "Beau Jeu", czyli w dosłownym tłumaczeniu "piękna gra". Twórcy zdecydowali się na kolorystyczne nawiązanie do narodowych barw Francji oraz trofeum turnieju. Niebieskie, czerwone i białe elementy zostały więc uzupełnione o srebrne, jak puchar, detale. Na piłce znajdują się także litery układające się w napis "EURO 2016". Miejmy nadzieję, że Beau Jeu przyniesie szczęście Orłom Nawałki podczas meczów fazy grupowej oraz dalej, aż do finału! Piłka może też służyć wszystkim piłkarzom amatorom i zbudować klimat Euro także podczas osiedlowych, towarzyskich rozgrywek.

Kibice szczęściarze, którym udało się zakupić bilet na któreś ze spotkań rozgrywanych we Francji, obowiązkowo muszą zaopatrzyć się w wielki biało-czerwony kapelusz, szalik, farby do twarzy i głośną wuwuzelę. Kiedy sportowe emocje na stadionie sięgną zenitu biało-czerwoni kibice muszą mieć czym machać, podrzucać i robić hałas.

Wszystko to, koszulki, piłkę i gadżety, kupić można w jednym miejscu, oczywiście online i oczywiście z natychmiastową płatnością Przelewy24.

r-gol.com

Iga Mrowińska
PR & Marketing Specialist - Przelewy24

WRÓĆ DO BLOGA

22   V
2017

SPRZEDAŻ BEZ GRANIC CZYLI ROLA PŁATNOŚCI ON-LINE WE WSPÓŁCZESNYM E-COMMERCE

Prawdopodobnie wszyscy sprzedawcy internetowi funkcjonujący na współczesnym rynku, mają świadomość szeregu wyzwań wynikających z dynamicznych zmian zachodzących w XXIw., przed którymi stoją.
17   V
2017

CZYTANE USZAMI – AUDIOBOOKI NADZIEJĄ NA POPRAWĘ STANU CZYTELNICTWA W POLSCE?

Ostatnie badanie nt. czytelnictwa wskazuje, że 63 proc. Polaków nie sięgnęło w ciągu roku po ani jedną książkę. Biorąc pod uwagę wyniki badań prowadzonych również w poprzednich latach można mówić o stabilizacji nieczytania.
10   IV
2017

7 przydatnych narzędzi do prowadzenia biznesu w internecie

W dzisiejszych czasach biznes, komunikacja z klientami czy operacje księgowe, są ściśle związane z Internetem. Istnieje wiele narzędzi online, które nie tylko mogą usprawnić naszą działalność, ale także uczynić ją bardziej wydajną.
© DialCom24 sp. z o.o. PayPro SA